Open Laptop

Formularz kontaktowy

Kancelaria SK Legal Stokłosa & Kot Adwokaci

ATRIUM PLAZA, Al. Jana Pawła II 29, 00-867 Warszawa

 

Tel. +48 604 808 715 ; email: info@sklegal.pl

Twoje informacje zostały pomyślnie przesłane!

Informacja dla użytkowników (zasady przetwarzania danych osobowych):

 

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest adwokat Angelina Stokłosa prowadząca działalność gospodarczą pod firmą DR ANGELINA STOKŁOSA KANCELARIA ADWOKACKA z siedzibą w Warszawie, adres: Osiedle "Przyjaźń" 79 lok. 1-4, 01-355 Warszawa.

 

Przetwarzam Pani/Pana dane osobowe jedynie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania skierowane do mnie mailem (podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora, tj. kontakt z użytkownikami strony internetowej Kancelarii). Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przeze mnie nie dłużej, niż jest to potrzebne do udzielenia odpowiedzi na zadane pytanie. Po upływie tego czasu będą mogły być przetwarzane jedynie przez okres przedawnienia możliwych roszczeń.

 

Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do tego, abym mogła odpowiedzieć na Pani/Pana zapytanie. Ma Pani/Pan prawo do żądania ode mnie dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu właściwego ds. ochrony danych osobowych na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, tj. Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.